WeTravel

חו"ל כשר: כיצד תוכל לחוות את חו"ל ועדיין לשמור על כשרות?

אם אי פעם חשבתם ותהיתם כיצד ניתן לטייל ברחבי העולם ועדיין לשמור על כשרות – לנו יש מה להציע לכם! טיולי המסורת שלנו מתאפיינים בייחודיות בה אין אנו מוותרים על ביקורים וטיולים במקומות האקזוטיים ביותר ולחשוף תרבויות זרות ושונות אך מן הצד השני עדיין לשמור על כשרות ועל ערכי המסורת החשובים לציבור המטיילים שומרי המסורת. אנחנו מצאנו את נוסחת השילוב המושלמת, במיוחד עבור הציבור הדתי ושומר המסורת בין אווירת החופש, ההנאה ואתרי הביקור לבין אווירת השמירה על המסורת וערכי הדת. שילוב זה, בהדרכתם של מיטב המדריכים שומרי המסורת שלנו, יוצר אווירת טיול מושלמת ומותאמת במיוחד עבורכם!
בטיולי המסורת של רימון טיולים אנו מקפידים על כל הפרטים, מהפרט השולי ביותר ועד לפרטים הגדולים והתוצאה היא טיולים מוצלחים במיוחד עם צביון מתאים ואווירה קסומה.
התכנון המוקפד, המפורט והמדויק כל כך, ההקפדה על השבת באווירה מיוחדת ועל קבלת השבת המסורתית, הופכת גם טיול בחו"ל, לעתים מסובך לתכנון ולביצוע עבור שומר המצוות, לטיול מהנה, ללא חשש וללא דאגות מיותרות לצרכים הבסיסיים הנדרשים. כך מתקבלת התמורה הטובה ביותר הן לזמן והן לכסף המושקע בטיול וכמובן שמכך מושפעת הצלחתו של הטיול!
טיולי המסורת שלנו ברימון פלוס מתאימים מאד לקהל הדתי ושומר המסורת. זה נכון לגבי כל האספקטים של הטיול כמו המוזיקה באוטובוס הטיולים, מקומות הבילוי, המסעדות הכשרות ובכלל שמירה על הכשרות לאורכו של כל הטיול, ביקורים בבתי כנסת, שימוש בכלים חד פעמיים, ואפילו השיחות, הבדיחות המושמעות במהלך הטיול וכמובן – השבתות. אנחנו ברימון פלוס נדאג לשלב בטיולי המסורת שלנו את שולחן השבת, את התפילות, ואפילו דברי תורה וזמירות שבת. כל זה יוצר יחד אווירה מיוחדת במינה בה תוכלו ליהנות!
את כל הטיולים שלנו מלווים מדריכים שומרי מסורת. מדריכים אלו מנוסים מאד ומיומנים במסלולי הטיול עצמם כך שתוכלו תוכלו לשאוב מהם ידע רב על הטיול עצמו תוך כדי הקפדה על ערכי המסורת והכשרות כמובן לאורכו של הטיול כולו. בכל טיול אליו תצאו תמצאנה הנקודות היהודיות אשר יודגשו ויוסברו ולכן בכל טיול ימצא "הצד היהודי". הצוות שלנו ברימון פלוס בודק מראש את המסלולים המוצעים לקהל הדתי ושומר המסורת ומוודא כי בתי המלון השונים מותאמים לציבור שומר המסורת בנושא הכשרות. כל זאת כדי להבטיח שלא ניתקל בבעיות לאורכו של הטיול וכי הציפיות תתגשמנה.

לסיכום, גם כשאתם נמצאים רחוק מהבית, תוכלו ליהנות מאוכל כשר ואיכותי, מטיולי שבת רגליים, מביקור במרכזי יהדות וממגוון אפשרויות מותאמות. בטיולים המאורגנים הייחודיים לשומרי מסורת, ברימון פלוס, תבקרו באתרים יהודיים, תטעמו מהיסטוריה מרגשת וממורשת הקהילות היהודיות בחו"ל וזאת בנוסף לאתרים היסטוריים ואתרי טבע אחרים והכל לפי העניין ואזור הטיול. תוכלו ליהנות מטיול המתוכנן בקפידה, תוך שמירת השבת כהלכתה, לאכול ארוחות כשרות ולחוות חוויה מדהימה בכל מקום בעולם המתאימה בדיוק לכם!

עוד במגזין

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות – הגנה הכרחית לנוסע

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדאוג לו לפני יציאה לחופשה או לטיול בחו"ל. ביטוח הנסיעות מגן עליך מפני הוצאות רפואיות בלתי צפויות,

מלונות באילת

איפה כדאי לעשות שופינג באילת?

נופשים באילת לא ממש צריכים להתאמץ, על מנת למצוא דרכים להעביר את הזמן ולעשות חיים. עיר הנופש של ישראל מציעה מגוון אטרקציות, נופים מיוחדים ומלונות

טיול בלוס אנג'לס ארה"ב

היום הראשון הטיול שלנו מתחיל בעיר לוס אנג'לס, אחרי טיסה לא קצרה אספנו את הרכב ונסענו למלון (דירה) שהזמנו, הדירה נמצאת בwest Hollywood באיזור Fairfax,

דילוג לתוכן