WeTravel

המדריך השלם לבחירת הטיול המאורגן המושלם!

החלטנו להתפנק, לחסוך את התכנונים, ההכנות, התקלות הצפויות ועוגמות הנפש ולצאת לטיול מאורגן! החלטה נבונה אבל… איך נבחר את הטיול המאורגן המושלם עבורנו?
ריכזנו עבורכם כאן מספר המלצות אשר יסייעו לכם לבחור, מבין כל כך הרבה חברות המארגנות טיולים מאורגנים, את הטיול המאורגן המתאים לכם ביותר ואשר יחסוך לכם את כל כאב הראש הכרוך בתכנון הטיול ובהתאמתו לימי החופשה שלכם.
נתחיל ונאמר כי אנחנו ממליצים להשוות בין מספר חברות טיולים ותיקות ומנוסות המצויות בשוק מספר שנים לפחות.
בשלב הראשון בחרו את היעד ואת מספר הימים שברצונכם לטייל והשוו בין החברות המארגנות טיול לאותו יעד נכסף. קראו את המסלול שכל חברה מציעה.
שימו לב למספר דגשים חשובים כמו: הזמן המוקדש לכל אטרקציה, קצב הטיול, כמות הזמן החופשי בכל טיול שמוצע. כך תוכלו להחליט מה מתאים לקצב שלכם ולתחומי העניין שלכם. בידקו את הפרטים הקטנים כי הם אלו שקובעים. בנוסף, שימו לב לניסוחים המדויקים ובידקו האם המחיר כולל הכל או שחלק ממה שמוצע הוא בתשלום נוסף…

  1. ומה הלאה? להלן מספר נושאים שיש לתת עליהם את הדעת:
    טיול למבוגרים או טיולי משפחות: חשוב שתתאימו את אופי הטיול ואת גילאי משתתפי הטיול לרצונות שלכם. אם אתם מטיילים כזוג ללא ילדים בוודאי תרצו ששאר משתתפי הקבוצה יהיו דומים לכם ולהיפך. אם אתם משפחות עם ילדים תירצו וודאי שיהיו ילדים נוספים בקבוצה.
  2. מיהו המדריך? אנו ממליצים לבחור בטיול מאורגן בו המדריך הוא מוכר ובעל ותק וניסיון בהדרכת טיולים בכלל ובהדרכת טיולים ליעד אליו אתם מבקשים לטייל. האם ידיעותיו יעשירו אתכם? האם הוא ניחן בכושר ארגון וגיבוש הקבוצה? כל אלו יכולים לתרום לטיול ולהנאה ממנו כמובן.
  3. לינה: שאלה מרכזית נוספת היא – היכן תלונו ? ודאו שמקומות הלינה תואמים את הדרישות שלכם ברמתם ואת המחיר הנדרש מכם. האם בתי המלון ממוקדמים במקום נוח גם ליציאה עצמאית (בשעות הערב למשל) או שהם מצויים מחוץ לעיר ולא מותירים אפשרות לבילוי זמן חופשי בעיר. וזוהי רק דוגמה אחת.
  4. אוכל: השוו בין הארוחות השונות הניתנות בטיולים השונים ושוב, שימו לב ל"אותיות הקטנות". למשל, אם אתם מקפידים על כשרות, ודאו כי הטיול מיועד לאנשים השומרים ומקפידים והוא הולם את האופי שלכם ונטיות ליבכם. בעיקר ודאו אילו ארוחות כלולות במחיר הטיול ועל אילו ארוחות תצטרכו לשלם והאם זה יהיה נוח לכם.
  5. הטיסות: האם אלו טיסות סדירות או טיסות צ'רטר.. טיסות צ'רטר זולות יותר בדרך כלל ולכן זה יכול להשפיע על מחיר הטיסה. עליכם להחליט מה אתם מעדיפים ולדעת בנוסף האם הטיסה היא ישירה או עם חניית ביניים (אחת או יותר) וכמה זמן "מתבזבז" לכם בחניות ביניים אלו.
  6. פרמטר חשוב נוסף הם דמי הביטול של הטיול – יכולים לקרות מצבים בהם נרשמתם לטיול אך מסיבות שונות נאלצתם לבטלו. מה אומרת מדיניות החברה ועד כמה תצטרכו לשלם. ענין נוסף הוא הפוך בדיוק – מה יכולה החברה לעשות והאם היא יכולה לבטל טיול שנרשמתם אליו ואם כן אז באילו תנאים.

מקווים שהארנו את עיניכם בנקודות שמנינו כדי שבאמצעות נקודות אלו תוכלו לבחור את הטיול המאורגן המושלם!

עוד במגזין

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות – הגנה הכרחית לנוסע

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדאוג לו לפני יציאה לחופשה או לטיול בחו"ל. ביטוח הנסיעות מגן עליך מפני הוצאות רפואיות בלתי צפויות,

מלונות באילת

איפה כדאי לעשות שופינג באילת?

נופשים באילת לא ממש צריכים להתאמץ, על מנת למצוא דרכים להעביר את הזמן ולעשות חיים. עיר הנופש של ישראל מציעה מגוון אטרקציות, נופים מיוחדים ומלונות

טיול בלוס אנג'לס ארה"ב

היום הראשון הטיול שלנו מתחיל בעיר לוס אנג'לס, אחרי טיסה לא קצרה אספנו את הרכב ונסענו למלון (דירה) שהזמנו, הדירה נמצאת בwest Hollywood באיזור Fairfax,

דילוג לתוכן