WeTravel

סאן קריסטובל דה לה לגונה – בירתה הראשונה של טנריף

בדרך כלל, כשאנחנו שומעים על קרנבל, הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה הקרנבל של ברזיל, הקרנבל הגדול שנערך בריו ומושך אליו עשרות אלפים תיירים אם לא יותר מכך.

אך האמת היא, שלצד הקרנבל הזה, נערכים עוד שורה של קרנבלים שונים בעולם, ואחד המם הוא הקרנבל בטנריף, ספרד. לפני שנספר עליו, נספר בקצרה על האי ועל סאן קריסטובל דה לה גונה, בירתה הראשונה של טנריף.

ישראלים רבים מכירים את האי טנריף בזכות קבוצת הכדורגל המקומית שמשחקת בליגה הספרדית, בזכות העובדה שמדובר באי אטרקטיבי שמושך אליו תיירים רבים מכל העולם אשר מבקשים ליהנות מהחופים המרהיבים, מאתרים היסטוריים וכן בגלל העובדה שמדובר באי שהוא חלק מהאיים הקנריים אשר נמצאים אל מול חופה המערבי של מרוקו. יהודים רבים הגיעו אל האי במהלך השנים, בין אם במסעותיהם באזור ובין אם כשיצאו ממרוקו.

סאן קריסטובל דה לה לגונה, היא כאמור בירתה הראשונה של טנריף, היא נמצאת בצפון האי, ונחשבת לאחת משתי הבירות שלו, ביחד עם סנטה קרוס דה טנריפה שנמצאת בצפון מזרח האי ונחשבת לבירה המובילה של האי. בסאן קריסטובל דה לה לגונה, אפשר למצוא נמל שכיום נחשב לפחות גדול ומושך מזה של קרוס דה טנריפה, וכן שורה של מקומות אטרקטיביים לטיול ושהייה, בין אם מדובר במשפחות, זוגות צעירים ועוד.

מידע על קרנבל בטנריף

כאמור, גם באי הספרדי, נערך מדי שנה קרנבל אשר מושך אליו תיירים רבים, הן מהיבשת, והן ממקומות שונים בעולם, כולל ישראל. מדובר בקרנבל השני בגודלו בעולם, אחרי זה של ריו כמובן, הוא כולל גבירם ונשים מהאי וכן מכל ספרד. מדובר בקרנבל צבעוני, אליו נערכים אנשי האי במשך כל השנה. במהלכו הם רוקדים לצלילי מוזיקה ספרדית קלאסית ומודרנית, מתלבשים במיטב הבגדים שלהם, מכינים תחפושות מיוחדות, וכולם צועדים, רוקדים וחוגגים ביחד.

חשוב להבהיר, הקרנבל של טנריף הוא לא עוד קרנבל, שכן מדובר במסורת עתיקה שנמצאת באי החל מהמאה ה-15. היא הובאה לשם על ידי הכובשים הספרדיים ועם השנים הפך לחלק בלתי נפרד מחיי המקומיים, וכמובן למוקד משיכה ואטרקציה עבור תיירים רבים.

זו גם הסיבה שבתקופת הקרנבל, באמצע בפברואר, המלונות באיים מלאים, ואפשר למצוא מגוון רחב של תיירים מכל העולם, אשר מדברים שלל שפות והגיעו לשם מטרה אחת, לראות את הקרנבל במו עיניהם וליהנות בו.

הקרנבל בטנריף מציג חיי חברה עשירים, קשר הדוק בין העבר המקומי להווה, וכמובן הרבה מאוד שמחה ורגש. כל מי שמגיע לאי בתקופה הזאת, יכול ליהנות מהמראות, הצלילים והצבעים. מן הסתם, מי שמגיע, יוכל גם ליהנות מאוכל טוב, אלכוהול וכן שורה של אירועים נלווים, מסיבות וכדומה, אשר נערכים בסמוך ולצד הקרנבל אשר מצוין ברחובות.

טיול מאורגן לספרד רימון טיולים

עוד במגזין

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות – הגנה הכרחית לנוסע

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדאוג לו לפני יציאה לחופשה או לטיול בחו"ל. ביטוח הנסיעות מגן עליך מפני הוצאות רפואיות בלתי צפויות,

מלונות באילת

איפה כדאי לעשות שופינג באילת?

נופשים באילת לא ממש צריכים להתאמץ, על מנת למצוא דרכים להעביר את הזמן ולעשות חיים. עיר הנופש של ישראל מציעה מגוון אטרקציות, נופים מיוחדים ומלונות

טיול בלוס אנג'לס ארה"ב

היום הראשון הטיול שלנו מתחיל בעיר לוס אנג'לס, אחרי טיסה לא קצרה אספנו את הרכב ונסענו למלון (דירה) שהזמנו, הדירה נמצאת בwest Hollywood באיזור Fairfax,

דילוג לתוכן