WeTravel

טיול מאורגן לסקנדינביה

סקנדינביה, או בשמה הרחב יותר – אירופה הנורדית, היא אזור בצפונה של יבשת אירופה המשתרע על שטח נרחב של כ 1.2 מיליון קמ"ר. זהו האזור הגדול ביותר בכל אירופה ולעומת זאת רק 4% מאוכלוסיית היבשת מתגוררים בו. פירושו של דבר שזהו אזור דליל באוכלוסייה ויש בו נוף קסום ומיוחד במינו. טיול מאורגן עם רימון פלוס לסקנדינביה מספק לכם חוויה מיוחדת במינה החושפת אתכם לחלק יבשת מרוחק ומיוחד זה.
את סקנדינביה מרכיבות 3 מדינות מרכזיות: נורבגיה, שבדיה ופינלנד. יש הכוללים באזור גם את דנמרק. השם "סקנדינביה" הוא שם חדש יחסית ונכנס לשימוש רק במאה ה 18 כשם אחד המזוהה עם כל מדינות האזור שציינו.
נורבגיה ידועה בפיורדים העמוקים שלה, בהרים ובמצוקים התלולים ובנופים הקסומים.

טיול מאורגן לסקנדינביה

שבדיה היא המדינה הגדולה ביותר בסקנדינביה ולאורך קו החוף שלה יש מאות ואלפי איים.
בפינלנד, מאות איים ואגמים יפיפיים ונחשבת המדינה "השמרנית" ביותר מבין מדינות סקנדינביה.
דנמרק היא המדינה הקטנה ביותר, שטוחה ומפורסמת בחופי הים שלה הנחשבים לטובים ביותר בצפון אירופה וכן במורשת הוויקינגית ובארמונות היפים המצויים בבירתה קופנהגן.
התרבות הוויקינגית אפיינה את תושבי האזור ומשמשת, בין היתר, כבסיס לרקע המשותף שיש לכל המדינות באזור. הנושאים המשותפים האחרים בולטים גם בתחום החברתי, ההיסטורי והכלכלי.
הטיולים המאורגנים לסקנדינביה יכולים להתאים לזוגות, שימצאו עניין בנופים הקסומים ובהרפתקאות הרבות הצפויות, כמו גם למבוגרים ולצעירים וגם למשפחות עם ילדים. כל אחד ימצא עניין בשל המגוון והעניין הרב שיש באזורים אלו. הפיורדים בנורבגיה, איי שבדיה, התרבות והאנשים המסקרנים.
אנחנו ברימון פלוס מזמינים אתכם להכיר מקרוב את כל השפע הזה: את הפסגות המושלגות, את הנהרות השוצפים, הדרכים המפותלות והפיורדים המרשימים, הטבע הפראי, התרבויות העתיקות והערים האותנטיות והשמחות. ולחוות חוויה מיוחדת במינה!
טיול מאורגן עם רימון פלוס יפתח בפניכם דלת ראשונה להכרות עם אזור מופלא זה ולטיולים נוספים בעתיד. כל זאת ללא טרחת הארגון, התכנון והתיאומים הרבים הנדרשים לטיול מעין זה. איתנו תוכלו לטייל בטיול מותאם ומתאים לכם ללא כאב הראש הכרוך בתכנון טיול מעין זה לבד.
מזג האוויר הסקנדינבי מאפשר טיולי קיץ ולא טיולי חורף. ימי החורף קצרים במיוחד וימי הקיץ ארוכים ומלאי אור. תופעת "שמש חצות" ידועה במיוחד באזור זה. אם נהיה ברי המזל נוכל לזכות לראות את התופעה המרשימה ביותר בסקנדינביה והיא "הזוהר הצפוני" המרהיבה ביופייה.
תפריט האוכל הסקנדינבי מתבסס ברובו על מאכלי ים ודגים וגם בכריכים המפורסמים.
אין ספק שטיול מאורגן בסקנדינביה מתאים לכל הגילאים וטומן בחובו הבטחה לטיול נופים, תרבות וחוויה מושלמת !

עוד במגזין

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות – הגנה הכרחית לנוסע

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדאוג לו לפני יציאה לחופשה או לטיול בחו"ל. ביטוח הנסיעות מגן עליך מפני הוצאות רפואיות בלתי צפויות,

מלונות באילת

איפה כדאי לעשות שופינג באילת?

נופשים באילת לא ממש צריכים להתאמץ, על מנת למצוא דרכים להעביר את הזמן ולעשות חיים. עיר הנופש של ישראל מציעה מגוון אטרקציות, נופים מיוחדים ומלונות

טיול בלוס אנג'לס ארה"ב

היום הראשון הטיול שלנו מתחיל בעיר לוס אנג'לס, אחרי טיסה לא קצרה אספנו את הרכב ונסענו למלון (דירה) שהזמנו, הדירה נמצאת בwest Hollywood באיזור Fairfax,

דילוג לתוכן